Samsung SSD disk T7 Shield, 1 TB, USB 3.2, modrá

predĺžená záruka na tento produkt je 3 mesiacov
3
Cena s DPH
119,90 €
Cena bez DPH: 99,92 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 447859
Samsung
 
Chceš ušetriť 4,01 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 115,89 €

Samsung SSD disk T7 Shield, 1 TB, USB 3.2, modrá [MU-PE1T0R/EU]

Úžasne odolný, rýchly a kompaktný. Úplne nový prenosný SSD T7 Shield ponúka vynikajúci výkon, nech už sa vydáte kamkoľvek – dokonca aj do náročných podmienok. Bleskurýchle dátové prenosy, odolnosť proti pádu, vode i prachu zaručia nerušenú prácu i bezpečie vašich dát za každých okolností.

O produkte

 • Tvorte pri plnej rýchlosti
  Prenášajte veľké súbory rýchlosťou blesku. Rozhrania USB 3.2 Gen 2 a PCIe NVMe dosahujú neuveriteľné rýchlosti čítania a zápisu 1 050, respektíve 1 000 MB/s pre rýchlu editáciu priamo z disku bez akýchkoľvek zádrhov. Vysoko odolný gumový vonkajší kryt s technológiou Dynamic Thermal Guard sa postará o bezchybné chladenie, ktoré prispeje k jedinečnému výkonu aj počas práce na veľkých projektoch.
 • Mohutná odolnosť
  Buďte pripravení na nejakú tú odreninu alebo pád. Zaobstarajte obsah priamo z miesta činu a túlajte sa divočinou s čistým svedomím, že vaše dáta sú úplne chránené pred vodou a prachom, vďaka odolnému telu so stupňom krytia IP65. Gumený dizajn a pokročilý elastomér poskytujú vášmu disku zásadnú ochranu, ktorá mu umožní prežiť aj nečakaný pád z výšky až 3 metrov.
 • Pre všetky zariadenia vo vašom živote
  Disk pohodlne pripojíte vždy, keď to bude potreba – či už s počítačom s Windows alebo MacOS, mobilným zariadením s OS Android, hernou konzolou a podobne. S rýchlym dátovým prenosom tak budete môcť využiť každý svoj deň naplno.
 • Kapacita vo veľkom štýle
  Stačí si len vybrať. 1 TB alebo 2 TB variant vám ponúkne kolosálne úložisko v nádhernom modrom, béžovom či čiernom prevedení. Štýlové gumené telo zabráni náhodnému vykĺznutiu z ruky, takže disk budete môcť prenášať vždy s úplnou istotou – a pritom budete vyzerať vždy skvele.
 • Softvér pre jednoduché nastavenie
  Nastavte si bezpečné heslo a získajte najnovšie aktualizácie firmvéru so softvérom Samsung Portable SSD, dostupnom pre PC, Mac a smartfóny či tablety s OS Android. Rovnako budete môcť ľahko skontrolovať zdravie vášho disku, prispôsobiť výkon či ochrániť vaše dáta so šikovnou utilitou Samsung Magician.

Technická špecifikácia

Parametre
Rozhranie: USB 3.2 Gen2 (10Gbps)
Spätná kompatibilita: Áno
Kapacita: 1TB (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Rýchlosť čítania: až do 1050 MB/s (Skutočná rýchlosť môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Rýchlosť zápisu: až do 1000 MB/s (Skutočná rýchlosť môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Stupeň krytia: IP65
Odolnosť voči otrasom/pádom: Áno, do 3m
Ochrana odtlačkom: Nie
Ochrana heslom: Áno
Šifrovanie: AES 256-bit
Rozmery
Šírka: 88 mm
Výška: 59 mm
Hĺbka: 13 mm
Hmotnosť: 98 g

Obsah predajného balenia:

 • Samsung T7 Shield
 • kábel USB-C na USB-A
 • kábel USB-C na USB-C
 • dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách