Sonic Frontiers Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Sonic Frontiers - PS4Sonic Frontiers - Xbox Series X|SSonic Frontiers - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 450532
SEGAEN dabing
 
Chceš ušetriť 7 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 30,99 €

Doporučené produkty (1)

Sonic Frontiers [PS5]

Príbeh


V najnovšom vysokorýchlostnom dobrodružstve ježka Sonica sa stretávajú celé svety! Pri hľadaní stratených smaragdov Chaosu uviazne Sonic na starobylom ostrove plnom neobvyklých tvorov. Prebojuj sa hordami mocných nepriateľov a preskúmaj strhujúci svet plný akcie, dobrodružstva i záhad.

O hre

 • Zaži Sonica ako nikdy predtým!
  Akceleruj do nových výšin a okús vzrušenie z vysokej rýchlosti a plošinovkovej voľnosti, zatiaľ čo sa budeš preháňať po piatich obrovských ostrovoch Starfall. Staňte sa Sonicom a vydajte sa na cestu za tajomstvom pozostatkov starovekej civilizácie sužovanej robotickými hordami. Vydajte sa zachrániť svojich priateľov a záhadných obyvateľov Starfall Islands pred kolosálnou, mechanizovanou hrozbou, len s niekoľkými otázkami a hlasom bez tela, ktorý vás bude viesť.

 • Rýchlejší ako kedykoľvek predtým
  Vrhni sa do dobrodružstva, ovládni silu Prastarých a zastav týchto nových tajomných nepriateľov v tvrdom boji. Toto je evolúcia Sonicových hier!

 • Kybernetický boj
  Objavujte portály roztrúsené po celom ostrove a vydajte sa do úrovní kybernetického priestoru cez portály roztrúsené po ostrovoch s charakteristickou 3D platformou pri rýchlostiach Sonic, nabitou výzvami na otestovanie vašich schopností.

 • Vyzvite sa v kybernetickom priestore
  Prostredníctvom temného príbehu naplneného vzájomnou láskou dvoch sestier a sebaobetovaním odhaľujú Briar s Lute pravdu o sebe samých i svojich nových schopnostiach a pri tom vzájomne spolupracujú a zostávajú verné svojmu neporušiteľnému putu.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách