Super Mario 3D All-Stars Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
69,99 €
64,99 €
Cena bez DPH: 54,16 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 410967
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetriť 13 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 51,99 €

Super Mario 3D All-Stars [NSW]

Objavte 3 z Mariových najlepších 3D dobrodružstiev so Super Mario 3D All-Stars na Nintendo Switch! Tento špeciálny balík obsahuje hry Super Mario 64, Super Mario Sunshine a Super Mario Galaxy všetky optimalizované pre Nintendo Switch s vylepšenou HD grafikou, Joy-Con ovládaním a taktiež aj s hudobným prehrávačom epického soundtracku zo všetkých 3 hier!

Super Mario 64 - Nintendo 64 1997
S nadčasovou schémou ovládania, ktorú obsahuje každá 3D hra od slávneho debutu do 3D sveta hry Super Mario 64. Skok od steny, salto vzad a dokonca aj lietanie sú súčasťou pri vašom dobrodružstve cez obrazy roztrúsené v hrade Princess Peach v ktorých zbierate Power Stars a snažíte sa zastaviť Bowsera!

Super Mario Sunshine - Nintendo GameCube 2002
Je čas ísť na pláž! Mario putuje po krásnom ostrove Isle Delfino s jeho priateľmi počas ich tropickej dovolenky, no nakoniec musia spojiť sily s vernému F.L.U.D.D aby odhalili temné sprisahanie majstra bábkara, ktorý je za všetkým zlým čo sa deje na ostrove. Jeho novo nájdený priateľ taktiež dovoľuje Mariovi prechádzať svetmi rôznymi unikátnymi spôsobmi vďaka jeho skvelú vodnú pumpu!

Super Mario Galaxy - Nintendo Wii 2007
Mario vystrelí na intergalaktické dobrodružstvo pomôcť Rosaline a zachrániť Princess Peach od útoku Bowsera astronomických proporcii. Vzdorujte gravitácii a skáčte po planétach s voliteľným nastavením pohybovým nastavením alebo požičajte Joy-Con ovládač kamarátovi pre extra pomoc v Co-Star režime!

  • Všetky 3 hry sú optimalizované pre Nintendo Switch s vylepšeným Joy-Con ovládaním - vrátane rumble! Môžete taktiež použiť Joy-Con ovládač s ktorým budete napodobňovať originálne Wii Remote pohybové ovládanie pri hraní Super Mario Galaxy.
  • S vylepšenou HD grafikou a vylepšeným rozlíšením obrázkov sa môžete plno ponoriť do rôznorodých Mariových dobrodružstiev!
  • 3 soundtracky plné cez 170 nostalgickými melódiami. Užite si široký výber hudby z každej hry dy sýta kedykoľvek a kdekoľvek.