Tails of Iron (Crimson Knight Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Tails of Iron (Crimson Knight Edition) - PS5Tails of Iron (Crimson Knight Edition) - XBOX ONETails of Iron (Crimson Knight Edition) - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Kód produktu: 434544
CInevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Tails of Iron (Crimson Knight Edition) [PS4]

Tails of Iron je ručne kreslené epické dobrodružné RPG s brutálnymi súbojmi, ktoré sa odohráva v ponurej krajine sužovanej vojnou. V úlohe dediča potkanieho trónu Redgiho sa musíš pustiť do obnovy svojho zničeného kráľovstva a vyhnať z neho nemilosrdný klan žabiakov vedený jeho zbesilým vodcom Greenwartem.

Počas prieskumu klamne okúzľujúceho sveta sa stretneš s množstvom jedinečných spoločníkov, ktorí sú pripravení tí pri dobrodružstve pomôcť. A pomoc rozhodne budeš potrebovať, či už ide o nové recepty na jedlo, plány na výrobu smrtiacich zbraní a brnení, alebo dokonca o krtkovský opancierovaný pojazdný stroj!

Žiadne skúšky rýchlosti, len intuitívna RPG hrateľnosť.

Osvoj si brutálne súboje

Kráľovstvo je plné nebezpečenstva - od žabiackých zombíkov po obrovské larvy - a všetkého medzi tým. Pokiaľ máš každej nebezpečné stretnutie prekonať, musíš študovať útoky protivníka a podľa toho reagovať! Našťastie máš k dispozícii celý rad smrtiacich schopností, vrátane protiútokov a smrtiacich popráv, nehovoriac o bezkontaktných útokoch pomocou šikovného luku so šípmi.

Preskúmaj krysie kráľostvo

Za sprievodu chrapľavého rozprávania legendárneho Douga Cockla (oslavovaného vo svete RPG) sa v stredovekej fantasy vydáš na veľkolepé dobrodružstvo naprieč potkaním kráľovstvom. Plň vedľajšie úlohy a pusti sa do nájomných lovov, počas ktorých si prídeš na ďalšie zlatky, alebo spoj sily s bystrým spoločníkom a zvrat podmienky boja na svoju stranu.

Prispôsob si útok podľa seba

Redgiho bojový štýl môžeš meniť podľa toho, ako si ktorá situácia žiada. Ťažká zbroj poskytuje lepšiu ochranu, avšak oplatí sa nevyhnutná strata rýchlosti pri uhýbaní a úskokoch pred prichádzajúcimi útokmi? A potom je tu samozrejme otázka zbrane: sekery sú úderné, zatiaľ čo oštepy rýchle a pohotové. Alebo dáš prednosť všestrannému využitiu svojho verného meča?

Priprav sa na divoké súboje s bossmi

Nebezpečenstvo číha za každou muchotrávkou, a preto keď dôjde na zničujúce súboje s bossmi, musíš mať svoj dôvtip aj ostrie dobre nabrúsené. Títo prerastení obojživelnívi sú chladnokrvní v každom zmysle slova a každý z nich predstavuje jedinečnú bojovú výzvu. Ak chceš prikloniť víťazstvo na svoju stranu, budeš potrebovať viac než len dobrú zbroj.

Pripravuj lektvary, vyrábaj zbrane a kovaj zbroje

V Redgiho pevnosti sa zabývali aj jeho bratia Rem-Rem, Bam-Bam a Dug. Rem dokáže z akýchkoľvek surovín nájdených naprieč svetom uvariť lahodné životabudiče. Bam potom podľa konštrukčných plánov, ktoré počas svojho putovania s kvapkou úsilia určite nájdeš, dokáže vyrábať nové zbrane a zbroje. Potom je tu tiež Dug, ktorý ti poskytne informácie o nových úlohách dostupných po celom kráľovstve.

Kľúčové prvky

 • Uži si brutálne súboje inšpirované žánrom "souls-like", v ktorých nie je núdza o úhybné manévre, protiútoky ani smrtiace popravy.
 • Vydaj sa na prieskum rozsiahleho a spletitého kráľovstva, ktoré sa skladá zo šiestich rôznych biómov, z ktorých každý má svoje vlastné skryté chodníky a tajomstvá.
 • Nechaj sa okúzliť podmanivým príbehom za sprievodu hlbokého, chrapľavého hlasu legendárneho Douga Cockla.
 • Prispôsob si svoj útočný štýl pomocou širokej škály rôznorodých zbraní a zbrojí.
 • Zostav si družinu odvážnych spoločníkov, ktorí ti vo vybraných misiách budú pomáhať.
 • Plň vedľajšie úlohy a zarob pár ďalších zlatiek.
 • Hľadaj špeciálne konštrukčné plány, ktoré ti umožnia výrobu nových, silných zbraní.
 • Zbieraj vzácne suroviny a var lahodné životabudiče.
 • Priprav sa na divoké súboje s bossmi, prerastenými generálmi klanu žabiakov.
 • Prepadni nádhernému a s citom vytvorenému ručne kreslenému 2D štýlu.


Bonusy Crimson Knight Edition:

 • 3 skiny na zbrane
 • 3 skiny na zbroje a helmy
 • 3 skiny na štítyRecenzie na Tails of Iron (Crimson Knight Edition)

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.