Tormented Souls Typ konzoly:

Tento týždeň zakúpili 5 zákazníci
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Tormented Souls - Xbox Series X|STormented Souls - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Kód produktu: 432714
PQubenevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Tormented Souls [PS5]

Tormented Souls je návratom ku klasickému survival hororu. S čerstvým zvratom v dobrodružstve s pevnou perspektívou sa hra modernizuje pre novú generáciu - keď Caroline Walkerová vyšetruje záhadné zmiznutie dievčat - dvojčiat v strašidelnej nemocnici, z ktorej sa stalo sídlo.

Obsah:

  • Na Winterlake číha niečo zlé - Caroline Walkerovej sa počas vyšetrovania zmiznutia dvojčiat stalo niečo hrozné. Hlboko v noci a nahá vo vani sa Caroline prebudí a je pripútaná k nejakému chátrajúcemu lekárskemu vybaveniu. Musí začať bojovať o život pri skúmaní ohromných sál opusteného sídla.
  • Tormented Souls je moderná adventúra s pevnou perspektívou, ktorá ponúka modernizovanú schému ovládania a dynamickejšiu kameru pri zachovaní všetkého, vďaka čomu si fanúšikovia tieto hry obľúbili.
  • Aby ste unikli z nemocnice, musíte pomocov rôznych nástrojov a dávno zabudnutých časopisov rozluštit stopy a diabolské hádanky a odhaliť tak tajomstvá, ktoré sa v tomto sídle skrývajú.
  • Temné sily a nevýslovné hrôzy urobia všetko preto, aby zabránili Caroline dostať sa ku pravde. Použite všetko, čo nájdete na boj proti zlu, ktoré číha v temnote.
  • Brány do inej dimenzie - nič nie je také, ako sa zdá na Winterlake. A keď objavíte zrkadlo v tmavom kúte kaštieľa, Vaše chápanie reality bude postavené pred úplne novú výzvu.

    Podarí sa Caroline Walkerovej uniknúť a nájsť pravdu? Podarí sa jej to prežiť?
  • Recenzie na Tormented Souls

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.