WRC 10: The Official Game Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA WRC 10: The Official Game - PC DVDWRC 10: The Official Game - PS4WRC 10: The Official Game - Xbox Series X|SWRC 10: The Official Game - XBOX ONEWRC 10: The Official Game - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 423106
NACONanglická verzia
 
Chceš ušetriť 7 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 27,99 €

Doporučené produkty (1)

WRC 10: The Official Game [PS5]

Ocenení recenzentmi a profesionálnymi vodičmi, bola znovu objavená štandardná offroadová simulácia pretekov! Dosiahnite pódiové umiestnenie v sezóne 2021 a pri príležitosti osláv 50. výročia súťaže si znovu prežite to najlepšie z volantu legendárnych automobilov.

Na oslavu 50. výročia šampionátu ponúka WRC 10 úplne novú edíciu Anniversary nabitú novým obsahom a senzáciami. Prežite znovu najintenzívnejšie okamihy od roku 1973 do súčasnosti! Režim histórie WRC 10 podrobí vašim jazdným talentom 19 historických udalostí, ktoré si vyžadujú prispôsobenie sa závodným podmienkam každého časového obdobia.

 • 4 nové trate roku 2021: Estónsko, Chorvátsko, Belgicko a Španielsko.
 • 6 historických mítingov vrátane Akropoly, San Rema, Nemecka a Argentíny.
 • 120 rýchlostných skúšok.
 • 52 oficiálnych tímov zo sezóny 2021 (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC).
 • 20 legendárnych automobilov značiek Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota a ďalších ...

  Režim kariéry, ktorý je jednomyseľne považovaný za jeden z najrozvinutejších a najkompletnejších v závodnej hre, bol tiež komplexne inovovaný a teraz obsahuje "Livery editor", takže si môžete vytvoriť svoj vlastný tím a pridať svoje farby do súčasných automobilov!

  Vďaka hyperrealistickému a ultra precíznemu fyzikálnemu motoru WRC 10 ešte vylepšil pocit z jazdy, s lepšou aerodynamickou silou, turbo a brzdením na všetkých povrchoch. Zvukový dizajn bol tiež vylepšený, aby sa posilnilo ponorenie do hry.

  Špeciálne konkurencieschopný eSport s dennými a týždennými výzvami a kluby, kde si môžete vytvoriť svoje vlastné súťaže. Vodiči sa môžu merať proti komunite na svojich vlastných úrovniach.
 • Recenzie na WRC 10: The Official Game

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.