Posielanie tovaru

Náš zákazník má pri kúpe tovaru na internetovom obchode www.pgs.sk všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji.

Ak je všetok objednaný tovar vo vašej objednávke na sklade, bude v prípade vytvorenia objednávky v pracovný deň do 16:00 rovnaký deň aj spracovaná a expedovaná.

Možnosti platby:

1. Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Platba na dobierku je možná iba pri spôsobe dodania kuriérom.

2. Platba cez internet - TatraPay / VÚB e-platby
Klienti Tatrabanky, VÚB banky a Slovenskej Sporiteľne môžu na úhradu využiť službu priamej platby cez elektronické bankovníctvo. Tento typ platby je aktívny len v prípade, ak je všetok objednaný tovar na našom sklade.

3. Platba cez internet - Platba platobnou kartou
Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná cez virtuálny POS terminál Tatra banky. Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD alebo MAESTRO. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou.

4. Platba cez internet - Platba cez PayPal
Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná prostredníctvom služby PayPal. Na úhradu cez PayPal musíte mať zriadený PayPal účet. Platba cez PayPal je aktívna, iba ak je všetok objednaný tovar na našom sklade, a je zvolený spôsob dodania kuriérskou službou alebo poštou. Takto zaplatenú objednávku je možné zaslať iba na adresu, ktorú máte uvedenú v PayPal účte.

5. Platba cez internet - GoPay - SLSP, Poštová Banka, SberBank, UniCredit
Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná prostredníctvom služby GoPay. Cez GoPay je možné využiť službu priamej platby cez elektronické bankovníctvo v bankách Poštová Banka, SberBank, UniCredit. Platba cez GopPay je aktívna, iba ak je všetok objednaný tovar na našom sklade.

6. Platba cez SMS správu
Platba sa uskutočnuje cez SMS správu, objednaný aktivačný kľúč obdržíte takisto SMS správou ihneď po vykonaní transakcie. Tento spôsob platby je prístupný iba pri objednávaní cd kľúča, ktorý je na našom sklade.

7. V hotovosti
Za tovar zaplatíte pri jeho osobnom prevzatí jednej z našich predajní. Pri osobnom odbere je možné platiť v hotovosti, alebo cez platobnú kartu.

8. Na splátky cez HOME CREDIT
Viac informácií nájdete tu: HOME CREDIT informácie

Možnosti dodania tovaru:

1. Kuriérskou spoločnosťou
Tovar Vám bude zaslaný kuriérom až do domu a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou. Kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať na zadanom tel. čísle. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený okrem informačného e-mailu aj cez SMS správu.

2. Osobne na predajni
Prevzatie tovaru osobne na jednej z našich predajní. Ak máme objednaný tovar na centrálnom sklade internetového obchodu, a objednáte si ho v v pracovný deň do 16:00, bude na predajni dostupný nasledovný pracovný deň po 12:00 o čom Vám príde potvrdzujúca SMS na Vami zadané telefónne číslo.

3. Doručenie cez Zásielkovňu
Objednaný tovar Vám bude doručený na vybrané odberné miesto Zásielkovne. K dispozícii je už viac ako 1000 odberných miest v rámci Slovenskej republiky. Tovar je zvyčajne pripravený na vyzdvihnutie nasledovný pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou.

4. Okamžité doručenie CD kľúča
Okamžité doručenie môžete využiť pri objednávani aktivačných kódov pre hry z kategórie CD-Kľúče. Objednaný CD kľúč obdržíte formou zobrazenia v prehliadači ihneď po úhrade objednávky cez SMS platbu, TatraPay alebo CardPay. V prípade úhrady cez SMS platbu vám aktivačný kľúč automaticky zašleme aj cez SMS správu.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte email na pgs@pgs.sk
Prevádzkovateľ:
Arašid spol. s.r.o.
Lazovná 69, 97401 Banská Bystrica IČO: 36054241
DIČ DPH: SK2020095605
Všetky ceny uvádzané s DPH.

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách