Star Wars Jedi: Fallen Order Typ konzoly:

+ Darček:Star Wars: Squadrons nálepky v cene 4,99 €
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Star Wars Jedi: Fallen Order - PC DVDStar Wars Jedi: Fallen Order - PS4Star Wars Jedi: Fallen Order - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 431327
Electronicnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia
 
PRODUKT PONÚKAME AJ CEZ BAZÁR

Všetky takto ponúkané produkty sú 100% funkčné a odskúšané

• hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná

• obal bez poškodenia, médium bez škrabancov

• zmluvná záruka 12 mesiacov

• osobitný režim DPH (0% DPH)

POUŽITÝ TOVAR
Ušetríte 9 €
35,99 €
CENA S DPH

Star Wars Jedi: Fallen Order [PS5]

Darček - Star Wars: Squadrons nálepky v cene 4,99 €
Iba od www.ProGamingShop.sk získate ku každej objednávke sadu nálepiek s motívom z hry.
Zobraziť celý popis darčeka

Epické dobrodružstvo zo sveta Star Wars prichádza. Ide o akčný dobrodružný titul z pohľadu tretej osoby. V tejto príbehovej, single player hre sa prevtelíte do postavy mladého padawana, ktorý len tesne unikol rozkazu 66 po udalostiach vo filme Star Wars Episode 3: Pomsta Sithov. Na ceste k obnoveniu rádu Jediov musíte dokončiť svoj tréning, ovládnuť nové sily a zvládnuť umenie svetelného meča. Popri tom všetkom Vás nesmie odhaliť impérium a jeho smrtiaci inkvizítori.

Súboje so svetelným mečom vyzerajú presne tak ako v Star Wars filmoch. K nepriateľom musíte pristupovať strategicky, odhadnúť ich slabé stránky a využiť Váš tréning Jedi.

Fanušíkovia Star Wars spoznajú kultové miesta, zbrane a postavy z filmovej série. Stretnete však aj nové postavy, stvorenia, droidov, ale aj miesta ktoré ste vo filmoch nemali šancu vidieť. To všetko v galaxii ovládanej impériom, kde musíte bojovať o prežitie a zároveň skúmať tajomstvá zaniknutej civilizácie, ktoré Vám môžu pomôcť obnoviť rád Jedi.

 • Filmový, pohlcujúci boj. Tento systém je intuitívny, ale vyžaduje aj prax a tréning, aby ste si úplne osvojili svoje nuansy a získali nové schopnosti.
 • Nový príbeh. Ako bývalý padawan na úteku z Impéria, musíte dokončiť svoj tréning predtým, ako bude odhalený Váš plán na oživenie rádu Jedi. S pomocou bývalého rytiera Jedi, bezradného pilota a nebojácneho droida musíte uniknúť Impériu v dobrodružstve založenom na príbehu.
 • Staroveké lesy, skalnaté planéty a strašidelné džungle sú len niektoré prostredia, ktoré budete v tejto hre skúmať. Bude len Vašou voľbou kde sa vyberiete. Postupne ako budete odomykať svoje schopnosti a silu, otvoria sa Vám nové cesty na mape.

  Toto nové vydanie hry Star Wars Jedi: Fallen Order poskytuje najlepší možný spôsob hrania hry na konzolách a prináša nasledujúce technické vylepšenia:

 • Textúry a svetelné efekty s vyšším rozlíšením
 • Rozlíšenie 4K / HDR
 • Vylepšený výkon 60 FPS
 • Výrazne rýchlejšie načítanie
 • Recenzie na Star Wars Jedi: Fallen Order

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.