Death Stranding CZ (Director’s Cut) PS5

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Zvýhodnená ponuka k tomuto tovaru:
Death Stranding CZ (Director’s Cut) | pgs.sk
Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ | pgs.sk
+
ušetrite až 18 €
Cena spolu:
121,98 €
Death Stranding CZ (Director’s Cut) | pgs.sk
Nioh Collection | pgs.sk
+
ušetrite 18 €
Cena spolu:
101,98 €
Zobraziť ďalšie zvýhodnené ponuky
Kód produktu: 431645
Sonynevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovCZ titulky

Death Stranding CZ (Director’s Cut) [PS5]

Cesta medzi životom a smrťou

Ľudia si vytvorili "Steny" a prispôsobili sa žitiu v izolácii. Death Stranding je kompletne nový typ akčnej hry, kde cieľom hráča je prepojiť izolované mestá a roztrieštenú spoločnosť. Hra je vyrobená tak, že prvky, vrátane príbehu a gameplayu, sú zviazané spolu témou "Strandu" alebo spojenia. Ako Sam Porter Bridges, sa pokúsite spojiť rozdiely v spoločnosti tak, že vytvoríte nové väzby alebo "Strands" s ostatnými hráčmi po celom svete.

Zajtrajšok je vo vašich rukách

Po kolapse civilizácie, Sam Bridges musí cestovať naprieč spustošenou krajinou po ktorej lezú hrozby z druhého sveta, aby zachránil ľudstvo na pokraji vymretia. Od legendárneho tvorcu Hidea Kojimu prichádza nová, žáner definujúca skúsenosť pre systém PlayStation 5.

Cesta na spojenie roztrieštenej spoločnosti

S prízrakmi sužujúcimi krajinu, kde planéta je na pokraji masového vyhynutia, je na Samovi Bridgesovi aby putoval naprieč opustenou pustatinou a zachránil ľudstvo od blížiacej sa deštrukcie.

Sam Bridges sa musí vzoprieť svetu úplne transformovanom vďaka Death Stranding - Director’s Cut. Nosiac odpojené zvyšky našej budúcnosti v jeho rukách, sa vydá na cestu spojenia roztriešteného sveta krok za krokom.

Čo je záhada Death Strandingu - Director’s Cut? Čo objaví Sam na ceste pred sebou? Neobvyklý herný zážitok má tieto odpovede a ešte viac.

V hlavných úlohách Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner a Guillermo del Toro, Death Stranding - Director’s Cut je unikátna a nezabudnuteľná hra.

Špecifické výhody PS5 verzie:

 • S haptickou odozvou DualSense™ ovládača budeš schopný rozlišovať rôzne prostriedia a efekty počasia, ako napríklad vysoká tráva, vodné prúdy, silné vetry, dážď a sneh.
 • Adaptívne triggery DualSense™ ovládača umocnia zážitok z hrania Death Stranding pri akčných prestrelkách, pri prepravách zásielok alebo pri dvíhaní vecí.
 • Ponor sa do zvukových efektov Death Stranding s funkciou 3D Audio, ktorá ťa vtiahne do hry (nutnosťou sú kompatibilné slúchadlá).
 • Dostaň sa do hry rýchlejšie, než kedykoľvek predtým s ultra rýchlym SSD a takmer okamžitým načítaním vďaka konzole PlayStation®5.
 • 2 grafické režimy - Performance režim s upscaleovaným 4K a 60 fps alebo Fidelity režim s natívnym 4K a širokouhlou a HDR podporou, vďaka ktorej si môžete užiť úchvanú grafiku a dokonalé textúry. (Nutné mať 4K a HDR kompatibilný TV alebo monitor).

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabing

  Recenzie na Death Stranding CZ (Director’s Cut)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.