VIANOCE na PlayGoSmart
×

Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ Typ konzoly:

1
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ - PS4
Po dohraní odkúpime naspäť
69,99 €
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 432325
PlayStationCZ titulky

Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ [PS5]

Vydajte sa za hranice vojnového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku, než kedykoľvek predtým. V tejto akčnej adventúre v otvorenom svete sa budete túlať širokou krajinou a rozsiahlym územím, stretávať prepracované postavy, objavovať starodávne pamiatky a odkrývať skrytú krásu Tsushimy.

Preskúmajte prepracované oblasti ukazujúcu rozmanitosť života na tomto rozsiahlom ostrove - od rozvlnených polí a tichých svätýň až po starobylé lesy, dediny a drsnú horskú krajinu. Hľadajte v tichých momentoch prírodnej harmónie a potešenia vo chvíľach, ktoré budete zdieľať s ľuďmi, ktorým cestou pomôžete.

Jin bol vychovaný a vycvičený spôsobmi samurajov. Keď Mongolovia ľahko porazili jednotky samurajov, Jinovi sa zrútil svet. Stojí pred najťažším rozhodnutím svojho života: ctiť si tradície a obyčaje svojej samurajskej výchovy a viesť boj, ktorý nemôže vyhrať, alebo sa odchýliť od svojej samurajskej cesty a ochrániť ostrov a jeho ľud akýmikoľvek dostupnými prostriedkami?

Vo svojej honbe za znovuzískaním Tsushimi musí Jin vyhľadať radu a podporu starých priateľov a nových nečakaných spojencov. Musí sa rozísť s tradíciou, stať sa novým typom bojovníka a za každú cenu ochrániť to, čo zostalo z jeho domova a ľudu.

Mongolský nepriatelia sú v boji aj so svojou výzbrojou nepredvídateľní a desiví. Získajte navrch tím, že si osvojíte Jinove schopnosti a naučíte sa novú taktiku na obranu ostrova a na ochranu ľudu Tsushimy.

So svojou katanou vyzvite vašich protivníkov v priamom boji z blízka v jedinečnom bojovom samurajskom zážitku, ktorý vás vtiahne do akcie. Majstrovsky si osvojte váš luk a so smrtiacou presnosťou eliminujte vzdialené nebezpečia. Zdokonaľte vašu stealth taktiku a prekvapivými útokmi dezorientujte a prepadnite nepripravených nepriateľov.

Prispôsobivá krajina a organický prístup k boju robí z Tsushimy dokonalé ihrisko, kde môžete kombinovať schopnosti, zbrane a taktiku, a nájsť pre váš hrací štýl perfektnú bojovú zmes. Prispôsobivosť a kreativita sa v prebiehajúcom Jinovom príbehu stanú vašimi najlepšími zbraňami.

Hra sa inšpiruje klasickými príbehmi o hrdinských samurajoch, ktorí obetovali všetko a postavili sa zdanlivo neprekonateľnej presile. V krásnej a boha zdobenej krajine sa stante legendou, Ghostom.

K predobjednávke Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ dostanete aj darčeky v podobe Ghost of Tsushima digitálny mini soundtrack s 2 novými bonusovými skladbami a Ghost of Tsushima 11 artwork obrázkov.Špecifické výhody PS5 verzie:
 • Dynamické 4K rozlíšenie s 60fps: vyskúšaj Ghost of Tsushima ako nikdy predtým s novým 4K rozlíšením a vylepšeným snímkovaním (nutnosť mať kompatibilný 4K TV alebo monitor).
 • Rýchle nahrávanie: využi takmer okamžité načítanie, ktoré umožňuje ultra rýchle SSD konzoly PlayStation®5
 • Japonská synchronizácia pier autentickejší zážitok ponúkne japonská synchronizácia pier u japonského dabingu, ktorá je možná vďaka PS5 schopnosti renderovať Cinematic filmčeky v reálnom čase.
 • Haptická odozva dokonale ovládajte svoj meč pomocou pohlcujúcej funkcie Haptic DualSense.
 • Adaptívne spúšte vylepši svojou presnosť pri streľbe z luku vďaka odporu adaptívnych spúšti DualSense ovládača.
 • 3D Audio zvýš svoje povedomie o nebezpečenstve okolo seba pomocou priestorového 3D ozvučenia pri použití stereo slúchadiel (analógová alebo USB).
 • Pokračuj v už začatej ceste ak vlastníš PS4 verziu hry Ghost of Tsushima, tak si jednoducho prenes svoje uložené pozície do PS5 verzie a pokračuj vo svojom dobrodružstve.

  Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ obsahuje:
 • Plnú verziu hry.
 • Iki Island expansion.
 • Kooperatívny online režim Legends.
 • Digitálny mini artbook od Dark Horse.
 • Komentár režiséra.
 • One Technique Point.
 • Charm of Hachiman 's Favour.
 • Hero of Tsushima Skin Set.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingHU titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách