Returnal PS5

+ Darček:Returnal kartička v cene 9,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
69,99 €
59,99 €
Cena bez DPH: 49,99 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 409105
PlayStationnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Returnal [PS5]

Darček - Returnal kartička v cene 9,99 €
Najrýchlejší dostanú k objednávke zberateľskú kartičku z PGS sady na rok 2021!
Zobraziť celý popis darčeka

K predobjednávke Returnal dostanete aj darčeky v podobe dvoch oblekov do hry.returnal


Na neustále sa meniacej nepriateľskej planéte preruš cyklus plný chaosu!

Procedurálny svet hry Returnal ťa zakaždým prinúti zmiesť prach porážky z tváre a s každým ďalším znovuzrodením sa vrhnúť do neustále sa meniaceho sveta.

Počas neúnavnej hry s roguelike prvkami objavíš, že okrem planét sa s každým novým cyklom menia aj predmety, ktoré máš k dispozícii. Každá nová slučka ťa konfrontuje s novými kombináciami, ktoré ťa postavia na hranicu tvojich možností. Úplne nové súboje navyše preverí aj tvoje schopnosti strategického uvažovania.

Po núdzovom pristátí v tomto neustále sa meniacom svete sa musí Selene vydať na cestu za slobodou skrz nehostinnou krajinu prastarej civilizácie. V úplnej izolácii a osamote musia zubami nechtami bojovať o prežitie. Znovu a znovu sa jej to ale nedarí, a tak je nútená s každou svojou smrťou svoj boj opakovať. Temná krása rozpadajúceho sa sveta všade okolo teba je nabitá výbušnými prekvapeniami a oživená strhujúcimi vizuálnymi efektmi. Od riskantných prestreliek s guľkami lietajúcimi všade okolo cez hrozivé zvraty po prieskum nehostinných prostredí. Čaká ťa dobrodružstvo plné preskúmavania, objavovania a súbojov, počas ktorých narazíš na tajomstvo na každom kroku. Hra je navrhnutá pre extrémnu znovu hrateľnosť: procedurálny svet hry Returnal ťa zakaždým prinúti zmiesť prach porážky z tváre a s každým ďalším znovuzrodením sa vrhnúť do neustále sa meniacich výziev.


Recenzie na Returnal

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.