Demon’s Souls Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Demon’s Souls - PS3
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 409104
PlayStationnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia
 
Chceš ušetriť 9 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 35,99 €

Demon’s Souls [PS5]

Bluepoint Games prinášajú remake PlayStatioon klasiky Demon's Souls. Od základov kompletne prepracovaný a majstrovsky vylepšený remake predstavuje hrôzy temnej fantasy krajiny plnej hmly pre novú generáciu hráčov. Tí, ktorí už predtým čelili jej skúškam trápenia, môžu znova vyzvať temnotu v ohromujúcej grafike a v neuveriteľnom výkone.

Kráľ Allant, dvanásty kráľ Boletarie, sa na svojej výprave za mocou spojí s prastarými dušami a prebudí tak démona z počiatku vekov, The Old One. S vyvolaním The Old One sa po zemi prehnala bezfarebná hmla, čo oslobodila desivé stvorenia, ktoré túžia po ľudských dušiach. Tí, ktorým svoje duše odhalili, stratili rozum. Zostala im iba túžba útočiť na tých, ktorým rozum zostal.

Teraz je Boletaria od vonkajšieho sveta a rytieri, ktorí sa odvážia preniknúť hlbokou hmlou, aby oslobodili zem od jej nepríjemnej situácie, už nikdy nikto neuvidí. Ako osamelý bojovník, ktorý sa postaví zhubnej hmle, musíte čeliť najväčším výzvam, aby ste získali titul Premožiteľ démonov a poslali The Old One späť tam, kam patrí.

Objavte, kde začala celá cesta
Zažite pôvodnú výzvu, od základov kompletne prepracovanú. To všetko v ohromujúcej grafike s vylepšeným výkonom, to je svet Boletaria, aký ste ešte nikdy nevideli.

Staňte sa Premožiteľom démonov
Vydajte sa do severného kráľovstva Boletaria - kedysi prosperujúcej zeme rytierov, teraz sužovaná nevýslovnými tvormi a dravými démonmi. Zoznámte sa s tajomnými postavami, ktoré okolitý svet zmenil k nepoznaniu a odhaľte znepokojujúci príbeh Demon's Souls.

Staňte sa majstrami v čarodejníctve a súboji
Zdokonaľujte vaše bojové schopnosti. Spoznajte, kedy sa máte posunúť vpred a kedy počkať, až príde váš čas, pretože pri každom zmeškanom švihu a neopatrnej chybe riskujete stratu tých duší, ktoré ste tak tvrdo pozbierali. Odmena za zabitie najsilnejších nepriateľov je obrovská a smrť neznamená koniec - je to len ďalší stav bytia.

Čeľte tým najväčším bojovník na svete v PVP súboji
S online inváziami sa zvyšuje nebezpečie vašej úlohy. Alebo spoločne s ostatnými zvolajte spojencov, ktorí vám pomôžu v boji proti démonom.

Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby PlayStation Plus!

Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!Recenzie na Demon’s Souls

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.