God of War 3: Remastered PS4

Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 303403
PlayStationanglická verzia
 
Chceš ušetriť 8 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 9,99 €

God of War 3: Remastered [PS4]

V hre God of War 3 prináša Kratos masaker a skazu bohom, ktorí zradili jeho a celý staroveký grécky svet.

Príbeh tejto kritikou ovenčenej singleplayerovej hry sa odohráva v ríši brutálnej gréckej mytológie, ktorá Vám umožňuje v úlohe nebojácneho ex-Sparťana Krata povstať z najtemnejších hlbín podsvetia a dobyť samotný Olympus v snahe o krvavú pomstu na tých, ktorí Vás zradili. Vyzbrojený svojimi smrtiacimi dvojitými reťazovitými čepeľami a množstvo nových zbraní a kúziel sa musí Kratos postaviť najnebezpečnejším tvorom mytológie pri riešení zložitých hlavolamov na svojej neľútostnej výprave zničiť Olymp a samotného mocného Dia. • Príbeh hry God of War 3 je epickým záverom Kratovej gréckej trilógie. Pokračujúc v príbehu hry God of War 2 Vás God of War 3 v úlohe Krata vezme priamo do srdca Diovej pevnosti na jeho ceste za pomstou.
 • Kratos sa musí prebiť cez masívnu armádu Olympu. Jej kentaurí generáli vrhajú nemilosrdných nemŕtvych vojakov vlnu za vlnou.
 • Zažite brutálny boj, zložité hlavolami, preskúmavania inšpirujúcich svetov a presvedčivý a uspokojujúci koniec Kratovho epického príbehu.
 • Epický rozsah hry God of War 3 dosahuje v sérii ešte nikdy nevidenú úroveň. Kratos musí nielen vystúpiť na vrchol Olympu, aby dosiahol svoju pomstu, ale musí tak urobiť vezúc sa na chrbte titána, ktorý by mohol rozdrviť Sochu slobody dlaňou svojej ruky.
 • Tvory z gréckych legiend už nie sú len tvormi, na ktorých môže Kratos vyjadriť svoju násilnú povahu. Kratos na nich môže jazdiť, usmerniť ich bolesť do slepej zúrivosti, využiť ich k prekonaniu priepastí, odhaleniu tajomstiev a zničeniu čohokoľvek a všetkého, čo sa mu postaví do cesty.
 • Kratos na svojej ceste pomsty odhaľuje nové smrtiace zbrane ako je Cestus, mocné kovové rukavice so zničujúcou silou a ďalšie brutálne nástroje vojny, ktoré mu umožnia naučiť sa kruté nové techniky.
 • S krásne renderovanou grafikou so 60 fps pri rozlíšení 1080p je hra God of War 3: Remastered pripravená pre novú generáciu konzol.
 • Režim Photo Mode Vám ponúka nepreberné množstvo kreatívnych možností kamery a osvetlenia, ktoré Vám umožňujú zmraziť, upravovať a zdieľať fotografie z Kratovej krvilačnej výpravy.
 • Bojujte v unikátnych 3D svetoch vytvorených s úžasnými detailami a osvetlených tisíckami dynamických svetiel a textúrami so štyrikrát vyšším rozlíšením oproti pôvodnej verzii. God of War 3: Remastered zachytáva každý detail s realistickými svalovými ryhami a detailnými výrazmi tváre.  Remastered obsahuje navyše:

 • Všetok už vydaný sťahovateľný obsah a kostýmy z hry God of War 3.


 • God of War 3: Remastered - PS4 : hodnotenie 3.7 z 5 na základe 3 hodnotení.

  Recenzie na God of War 3: Remastered

  od Lukáš Keszeli 1 z 5tich hviezdičiek! 27.01.2022
  Hral som hru a cca75% keď som bol skoro pred koncom tak nastala chyba,glitch s obrazom zvuk bolo počuť ,istá chyba nastala a pretrváva cut scéna sa nespustí obraz zmrzne ,Bohu žiaľ som ju Nemohol dokončiť
   
  od tomas matusak 5 z 5tich hviezdičiek! 19.04.2017
  Mal som tuto hru požičanu a nedala sa mi nastavit širka obrazu , išlo my to iba na pol televyzora a nie na celu širku , chcel bi som sa spitat čim to asi bude ? mam Ps4 Pro a 4K telku od sony ,vedeli by ste mi poradit?
   
  od Miloš Gabriš 5 z 5tich hviezdičiek! 17.08.2015
  Dobri den chcel bi som sa spítať či tato hra obsahuje Poľske titulky alebo je len v angličtine .
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobry den, hru predavame ako anglicky lokalizovanu, o polstine nameme blizsie informacie.
  S pozdravom Peter Dlhoš
  Zobrazujem 1 do 3 (z 3 príspevkov)
  počet stránok:   1