Gran Turismo Sport CZ PS4

Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 353029
PlayStationčeské titulky
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 12,99 €

Gran Turismo Sport CZ [PS4]

Po prvý raz prichádza na konzoly PlayStation 4 ceny vyhrávajúca séria Gran Turismo. V spojení s FIA (medzinárodná automobilová federácia) vyrobili v štúdiu Polyphony Digital jemne vyladenú a ľahko dostupnú automobilovú hru pre každého.

Názov môže zavádzať a budete si myslieť, že hra je plná čisto závodných modelov, ale nájdete v nej vzrušujúcu zmes výrobných automobilov a športových modelov. Každé vozidlo bolo prerobené s pozoruhodným detailom, od internej štruktúry svetiel, až po medzery medzi vonkajšími dielmi a obšitie na sedadlách. Hra obsahuje 140 vozidiel, ktoré zahŕňajú aj originálne automobily. V hre nájdete napríklad automobily Ferrari LaFerrari '13, Mazda Roadster S (ND) '15, Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14, Ford Mustang GT Premium Fastback '15.Závodné vozidlá v hre Gran Turismo Sport sú rozdelené do kategórií, ktoré sú navrhnuté podľa skutočných svetových tried a vylepšené tak, aby si boli v závodoch rovné. Napríklad tretia skupina je založené podľa svetovej triedy GT3, ktorá zahŕňa FIA schválené stroje ako Audi R8 LMS, McLaren 650S a Renault Sport R.S. 01 GT3. Taktiež v nej nájdete automobily ako Toyota FT-1, Subaru WRX a Chevrolet Corvette Stingray C7, ktoré boli všetky prerobené aby spĺňali špecifikácie GT3.Hra predstaví "Vision Gran Turismo" radu, ktorá umožnila dizajnérom navrhnúť ich vysnené mašiny a priviesť ich k virtuálnemu životu v hre Gran Turismo 6, tento projekt pokračuje aj v hre Gran Turismo Sport. Okrem predchádzajúcich vozidiel, súčasné Vision Gran Turismo automobily budú vylepšené tak, aby mohli súperiť na tratiach v nových triedach. Nájdete tu stroje od spoločností Bugatti, Peugeot, Volkswagen, Toyota a iné.Taktiež tu nájdete radu nových závodných tratí, ktoré sa objavia po prvý krát v sérii Gran Turismo. Budú to napríklad legendárna "Tokyo Expressway" a pol míľový ovál nazvaný "Northern Isle Speedway".Ak ste si mysleli, že šoférovanie v simulátoroch býva ťažšie ako v skutočnosti, určite zmeníte svoj názor. Fyzika bola zmenená tak, aby lepšie čítala príkazy od hráčov. Offline kampaň je obrovský obsah, ktorý naučí jazdiť aj úplných nováčikov. Nájdete v ňom školu pre začiatočníkov, misie, zážitky z okruhov a naučíte sa závodnú etiketu.

 • 140 reálnych, aj upravených vozidiel.
 • 4 triedy závodných, aj sériovo vyrábaných vozidiel, ktoré boli upravené pre lepší závodný zážitok.
 • Závodné automobily Vision Gran Turismo, ktoré boli virtuálne vytvorené a upravené ako závodné stroje najvyššej triedy.
 • Rada 19 starých, aj nových tratí a 27 rozložení tratí.
 • Jednoduché ovládanie aj pre úplných nováčikov.
 • Online národný pohár a pohár výrobcov značiek.
 • Možnosť sledovania závodov najlepších hráčov.
 • Editor automobilov a znakov.
 • Foto mód, v ktorom nájdete viac ako 1000 lokalít.
 • Gran Turismo Sport CZ - PS4 : hodnotenie 5 z 5 na základe 3 hodnotení.

  Recenzie na Gran Turismo Sport CZ

  od anna majerova 5 z 5tich hviezdičiek! 27.09.2018
  Dobry den prajem.Dnes som ju dostala a zistili sme ze tam nie je kariera?Preco?Dakujem za odpoved
   
  od František Janejka 5 z 5tich hviezdičiek! 10.11.2017
  niekde som čítal vraj táto hra má splitscreen mode pre dvoch hráčov, je to pravda?
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobrý deň, ano hra obsahuje aj splitscreen.
  S pozdravom Veronika
   
  od Michal Košinár 5 z 5tich hviezdičiek! 28.10.2017
  Som veľkým fanúšikom GT série a na Sport som čakal ako všetci veľmi dlho. Hra je veľkým sklamaním. Neobsahuje základné módy hry v dlhoročnej tradícii, niečo ako A-Spec, B-Spec ani GT mód nenájdeme a čo je najhoršie, pokiaľ nieste pripojený k internetovej sieti tak vám ani neuloží herný postup. Je to zatiaľ to najhoršie čo doteraz vyrobili.
  Zobrazujem 1 do 3 (z 3 príspevkov)
  počet stránok:   1