The Last of Us: Remastered CZ PS4

+ Darček:The Last of Us: Part II sleeve v cene 4,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 231124
PlayStationCZ titulky
 
Chceš ušetriť 7 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 7,99 €

The Last of Us: Remastered CZ [PS4]

Darček - The Last of Us: Part II sleeve v cene 4,99 €
K objednávke dostanete od nás darček v podobe zberateľského sleeve na hru. Jedná sa o exkluzívnu sériu od www.pgs.sk, ktorú nám namaľoval talentovaný výtvarník Eniac.

Vyskladajte si kompletnú zbierku sleevov. Aktuálne dostupné k týmto hrám.
Zobraziť celý popis darčeka

Populácia bola zdecimovaná. Vláda Spojených štátov sa dávno zrútila. Dvadsať rokov po vypuknutí epidémie si príroda pomaly berie späť opustené mestá. Potulujúce sa bandy tých, ktorí prežili, sa navzájom zabíjajú pre jedlo, zbrane, alebo čokoľvek iné.

Joel, nemilostný preživší s takmer žiadnymi morálnymi zásadami, žije v jednej z posledných zostávajúcich zón karantény. Tieto stenami obohnané, drsné mesta sú pod kontrolou toho, čo zostalo z armády. Napriek prísnemu stannému právu pôsobí Joel na čiernom trhu mesta, pašujúc kontraband za tú správnu cenu.

Umierajúci priateľ požiada Joela, aby sa postaral o Ellie, štrnásťročné dievča s mimoriadnou odvahou. Čo začína ako jednoduchá práca sprevádzať Ellie do inej karanténnej zóny, sa čoskoro premení na dobrodružstvo, ktoré navždy zmení Joela i Ellie.

Na svojej ceste post-pandemickými Spojenými štátmi stretávajú Joel a Ellie rôzne frakcie preživších, z ktorých si každá našla jedinečný spôsob, ako sa vysporiadať s infikovanými ľuďmi, nedostatkom zásob a hrozbou ďalších preživších. Vo svojom úsilí sa musia Joel a Ellie naučiť dôverovať si navzájom a spolupracovať, aby dokázali prežiť realitu tohto nového sveta.

Hra The Last of Us je vo svojom jadre o pute, ktoré sa tvorí medzi Joelom a Ellie. Je to príbeh o láske, vernosti a vykúpení. • Staňte sa lovcom i loveným v brutálnom post-pandemickom svete. Hrajte ako Joel, nemilosrdný preživší a Ellie, statočné mladé dospievajúce dievča, ktorí spolupracujú, aby dokázali prežiť nebezpečnú výpravu naprieč post-pandemickými Spojenými štátmi.
 • Intenzívny príbeh predstavuje zvučné postavy, ktoré Vás vezmú na bohatú, emocionálnu cestu vďaka cenami ovenčenej filmovej výprave.
 • Preskúmajte zdecimovanú, zarastenú Ameriku, ktorú si berie späť príroda, so zvyškami ľudskej civilizácie v konfrontácii s krásnym, sviežim prostredím, ktoré prináša realistická a ohromujúca grafika.
 • Naplánujte ako prežiť stretnutia s nepriateľmi, nakoľko sa systém umelej inteligencie Balance of Power AI neustále prispôsobuje, či už má navrch Joel, alebo jeho nepriatelia. Rýchlo manévrujte aby ste prežili, pretože nepriatelia menia svoje správanie na základe toho, akú zbraň Joel drží, koľko z nich je ešte nažive a či sa Vám ich podarilo prekvapiť.
 • Naučte sa, ako prežiť deň za dňom. Hľadajte životne dôležité zdroje, vyrábaje si zbrane z predmetov, ktoré nájdete v prostredí a bojujte s ostatnými preživšími o obmedzené zásoby a munície.  Remastered verzia obsahuje navyše:

 • Rozšírenie singleplayer kampane "Left Behind"
 • Balíček máp pre režim multiplayer "Abandoned Territories"
 • Balíček do hry "Reclaimed Territories" • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabing

  The Last of Us: Remastered CZ - PS4 : hodnotenie 5 z 5 na základe 8 hodnotení.

  Recenzie na The Last of Us: Remastered CZ

  od Marián Magoč 5 z 5tich hviezdičiek! 15.10.2019
  Veľmi dobraá hra... Príbeh je peckový určité odporúčam zahrať...
   
  od Lukáš Badó 5 z 5tich hviezdičiek! 02.04.2018
  +skvelá príbehová hra + Super grafika - závislosť
   
  od Tomáš Dvorožňák 5 z 5tich hviezdičiek! 18.08.2014
  Je to jedna z najlepšich hier čo som zatial hral len cez ps3 kupim si aj na ps4
   
  od Patrik Rehák 5 z 5tich hviezdičiek! 17.08.2014
  !!!!Menší Spoiler!!!! Martin Andris: pravdepodobne si ma zle pochopil, napísal som to dobre. Začiatok hlavného príbehu The Last of Us, kedy nákaza vznikla a kedy Joelovi zomrela jeho dcéra Sára sa odohráva v roku 2013.Zvyšok hlavného príbehu sa odohráva o 20 rokov neskôr, čiže v roku 2033. Left behind sa tiež odohráva v roku 2033, ale 3 týždne pred hlavným príbehom.
   
  od martin andris 5 z 5tich hviezdičiek! 13.08.2014
  Tuto hru MEGA odporucam!! Prave som ju dohral a zimomriavky po tele mam.. neskutocny pribeh a spracovanie. Ozaj genialita.. zatial TOP hra! Jednoznacne kupit, stoji to za to. (Pre Patrika: hej zacalo to 3 tyzdne pre hlavnym pribehom ale toho co uz hras v roku 2033 takze to uplne normalne vychadza.. nejak si sa stratil :)
   
  od Patrik Rehák 5 z 5tich hviezdičiek! 16.07.2014
  Inak zaujímalo by ma, že v akom roku sa hra odohráva.Nakoľko epidémia vznikla 17.10.2013 (je to napísané na jednej tabuli v hre), tak mi to logicky vychádza na rok 2033.Left Behind by sa malo odohrávať 3 týždne pred hlavnou hrou, nakoľko Ellie v hlavnej hre hovorí, že tá rana z uhryznutia je 3 týždne stará, čiže to je jasné. Takže začiatok hry by sa mal odohrávať v roku 2013 a zvyšok o 20 rokov neskôr, čiže v roku 2033.Čiže Ellie sa vlastne ešte ani nenarodila, nakoľko by sa mala narodiť v roku 2019 :D
   
  od Patrik Rehák 5 z 5tich hviezdičiek! 07.07.2014
  Hra oficiálne vyjde 29.7.2014, ale do Európy dorazí až 1.8.2014, čiže v ten deň by mala byť naskladnená :)
   
  od Michal Hlavenka 5 z 5tich hviezdičiek! 03.07.2014
  hra bude 29. Júla Naughty Dog to uz zverejnil na svojom FB.
  Zobrazujem 1 do 8 (z 8 príspevkov)
  počet stránok:   1