Nioh Collection PS5

+ Darček:MediEvil náhrdelník v cene 9,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 417344
PlayStationanglická verzia
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 22,99 €

Nioh Collection [PS5]

Popustite uzdu temnote!

V tejto rozsiahlej zbierke sa vydáte na cestu po Japonsku z čias Sengoku, kde budete čeliť strašidelným nepriateľom a legendárnym bojovníkom v prudko rýchlom hardcore boji. Osvojte si cestu samurajov v Nioh, potom popustite uzdu svojej vnútornej temnote v Nioh 2 - obe hry sú odborne remastrované a vylepšené pre PS5.

 • Objavte kompletnú ságu Nioh so všetkými šiestimi rozšíreniami.
 • Bojujte proti hrozbe Yokai pri cielenom 120fps* s ultrarýchlymi časmi načítavania. (Hranie rýchlosťou 120 snímok za sekundu vyžaduje kompatibilný monitor, ktorý túto funkciu podporuje)

  Nioh

  V temnom, fantasy akčnom RPG Nioh budú hráči prechádzať vojnou zmietané Japonsko ako blond šermiar William, ktorého pozadie divokého bojovníka a ostrieľaná znalosť čepele mu umožňuje prežiť v krajine sužovanej démonmi samurajov.

  Spojením pútavého príbehu, ktorý je voľne založený na príbehu prvého západného samuraja, Williama Adamsa, a nespočetného množstva zvláštnych nadprirodzených tvorov z japonského folklóru (Yokai), hráči Niohu objavia rozmanitý a komplexný svet kvapkajúci históriou a tradíciou. Hráči sa postavia proti iným samurajom v epických bitkách s mečmi a v intenzívnych, viaccieľových bojoch ponúkajúcich úroveň obtiažnosti, ktorá skutočne preverí aj tie najtvrdšie samurajské schopnosti, trpezlivosť a stratégiu. Nioh obsahuje nielen ikonické prvky japonského folklóru, ako sú samurajovia a nadprirodzené tvory, ale ponúka aj rozkoš z autentického boja so samurajskými mečmi priamo od tímu NINJA. Nioh zaručene vyzve hráčov takým spôsobom, aby sa každá úspešná misia cítila zaslúžene a aby si za ne zaslúžili ich úspechy.

 • Bohatý príbeh na pozadí a hlboko pohlcujúci svet - Vžite sa do role Williama, blonďavého šermiara v pohlcujúcom deji, ktorý sleduje svojho nepriateľa po Japonsku.
 • Vyberte si z množstva zbraní - Hráči si budú môcť vybrať z množstva zbraní, s ktorými budú bojovať, vrátane Katana, Dual Katana, Spear, Axe, Hammer, Bow, Rifle a ďalších! Okrem toho je možné použiť aj množstvo sekundárnych zbraní.
 • Realistický bojový systém - Hráči sa budú riadiť realistickým bojovým systémom, ktorý obsahuje bitky jeden proti druhému proti ľudským postavám a Yokai, ktorých jedinečné spôsoby útoku budú predstavovať výzvu.
 • Napádajte mŕtvych - hroby Revenantov sa objavujú na miestach, kde prišli o život ostatní hráči. Vďaka tomuto asynchrónnemu online režimu ich hráči budú môcť zavolať späť a vyzvať ich na súboj, pričom v prípade prehry odhodia brnenie a zbrane.
 • Prispôsobte Williamove schopnosti - Nioh obsahuje rozsiahle prvky RPG, ktoré umožňujú hráčom prispôsobiť si Williamove schopnosti podľa svojich predstáv. Atribúty pre silu, obratnosť a vytrvalosť - ovplyvňujúce útok, poškodenie, využitie mágie a ďalšie.

  Nioh 2

  Osvojte si smrtiace umenie samurajov v tejto brutálnej akčnej hre... smrť sa blíži.

  Cesta do 1555 feudálneho Japonska, krajiny uväznenej v biede a šialenstve nekonečných vojen. Miesto, kde príšery a zlí duchovia zamorujú krajinu prírodných krás a hrozivého nebezpečenstva, kde každý od najmenšieho dieťaťa po najodvážnejšieho bojovníka žije v neustálom strachu z duchovných bytostí známych ako yokai.

  Hrajte ako nemý darebák žijúci ako najatý žoldnier a renomovaný lovec yokai. Narodený a opustený ľudskými a yokai rodičmi, si obdarený schopnosťou prijať nadprirodzenú yokai podobu. Dokážete prežiť zradnú éru Sengoku a desivú Temnú ríšu?

  Dokážete prežiť zradnú éru Sengoku a desivú Temnú ríšu?

 • Objavte tradičné zbrane na blízko a na diaľku.
 • Naučte sa rôzne smrtiace nové zručnosti samurajov.
 • Zmeňte svoj bojový postoj a vykonajte konkrétne pohyby, pričom každý postoj má svoje vlastné silné a slabé stránky.
 • Pripravte sa na boj svojho života vo vynovenom bojovom systéme.
 • Prijmite posunok yokai, aby ste uvoľnili svojho vnútorného démona a ovládli zničujúce sily.
 • Cestujte temnou ríšou, zvláštnou rovinou existencie, ktorá posilňuje démonov s vylepšenými schopnosťami.
 • Vytvorte a prispôsobte si svojich vlastných mužských alebo ženských samurajov.
 • Zažite rozprávku, kde sa skutočnosť stretáva s fikciou.
 • Pripojte sa k priateľom online v režimoch pre viac hráčov (až pre štyroch hráčov): v službe Visitors si na pomoc privolajte spojencov alebo si spolu zahrajte dokončené úrovne v Expeditions.


 • Recenzie na Nioh Collection

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.